سه شنبه, 03 بهمن 1396 سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال

 

 

 

 

تبلیغات متنی شما
مدیریت عصر کرمانشاه
شماره تماس
09188374235
سامانه پیام کوتاه  تلگرام وایبر
فروش سامانه پیام کوتاه تلگرام وایبر
09188374235
سامانه پیام کوتاه رایگان
09188374235
سرور اختصاصی
فناوران پویان هزارنویس
021-88109322
درج تبلیغات در عصر کرمانشاه
مدير بازرگاني
مجرب، متعهد با روابط عمومي قوی
09188374235
انتشار :دوشنبه ، 20 آذر 1396 ، 11:55
چاپ نسخه چاپی
پست الكترونيكي ارسال به خبر
پاسخ اداره برق به خبر منتشر شده یک خبر گزاری در مورد برق یک روستا در کنگاور / این روستا زلزله زده نبود
عصر کرمانشاه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن تشکر از رسانه‌ها بابت حساسیت خود نسبت به مطالبات مردم و همچنین حقوق دستگاه‌های خصوصی و دولتی به استحضار شهروندان محترم می‌رساند://

۱- روستای کهریز شهرستان کنگاور در شرق استان کرمانشاه واقع است و جزء مناطق زلزله‌زده نیست. باید به استحضار رساند که این روستا در ۳۰۰ کیلومتری مبدا زلزله قرار دارد و هیچ‌گونه خسارتی ندیده است.

۲- در این خبر روستای کنگاور به‌عنوان منطقه زلزله‌زده عنوان شده است که واقعیت ندارد، چون زلزله در مناطق جنوب‌غربی استان حادث شده و این روستا در شرقی‌ترین نقطه استان واقع شده و هیچ‌گونه خسارتی در زلزله اخیر ندیده است.

برق این روستا به‌دلیل عدم پرداخت بدهی طی دو سال و نیم گذشته قطع شده است. دستگاه‌های خصوصی و دولتی نیز در قبال وظایف خدمات‌دهی به مشترکان دارای حق و حقوقی هستند. تولید، انتقال و توزیع نیروی برق دارای هزینه‌های سرسام‌آوری است که با اعمال یارانه از سوی دولت به پایین‌ترین قیمت ممکن به‌دست مشترکان محترم می‌رسد. مشترکان ارجمند نیز در قبال انرژی دریافت شده موظف به پرداخت قسمتی از هزینه صرف شده تولید انرژی برق هستند که برای ادامه روند برق‌رسانی، اصلاح، توسعه و نوسازی شبکه‌های برق مصرف کنند که در غیر این‌صورت ادامه خدمت‌رسانی صنعت برق غیرممکن می‌شود.

۳- این روستا که شامل حدود ۱۰ خانوار است به‌صورت بازفروش برق‌دار شده است‌. مشترکان آن نیز باید حدود دو سال و نیم قبل بدهی خود را پرداخت می‌کردند که علاوه بر عدم پرداخت بدهی‌های قبل، هر دوره بدهی جاری آن‌ها نیز به بدهی قبلی افزوده می‌شد که با ورود دفتر حقوقی این شرکت و با اعلام اخطارهای پی در پی از سوی اداره برق این شهرستان، متاسفانه تاکنون هیچ‌گونه اقدامی از سوی مشترکان این روستا برای پرداخت بدهی خود انجام نشده است.

نهایتا با وجود مهلت‌های بلندمدت و اخطارهای مکرر و مداوم و عدم پرداخت بدهی بهای برق مصرفی توسط اهالی، برق روستای کهریز براساس قوانین موجود قطع شد و براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران با آن برخورد شده است‌.

گفتنی است، خبرگزاری فارس استان کرمانشاه گفت  در خبر مذکور به هیچ وجه این روستا را زلزله‌زده معرفی نکرده است و تنها به این نکته اشاره شده که ((در شرایطی که‌ مردم منطقه با  توجه وقوع زلزله در شرایط روانی نامناسبی هستند، قطع برق یک اقدامی بی‌تدبیری است که‌ موجب ناامیدی مردم از دولت‌مردان می‌شود)) که این شرایط روانی به‌دلیل همبستگی و وحدت مردم استان کرمانشاه و کشور، یک امر طبیعی است و همچنین هیچ اشاره‌ای به وارد آمدن خسارت به این روستا نشده است.

تبلیغات در سایت
 

شما هیچ مجوزی برای اضافه کردن نظر جدید ندارید.شما نیاز دارید که در سایت ثبت نام کنید.

تازه هاي سايت

تخته وايت برد

داعش تحولات لحظه به لحظه عراق

اجراي مراسم نورافشاني

دانلود نرم افزار

فروش لوازم اتش بازی در تهران

هاست جوملا

سامانه پيام کوتاه

قالب جوملا

اس ام اس رايگان

لوازم نور افشاني

پنل اس ام اس

پیشخوان روزنامه

تبلیغات مجازی

خريد آپارتمان در قم

املاک قم

املاک پرديسان قم

نماي چوبي ساختمان

سرور مجازي

خرید مکمل بدنسازی

فروش مکمل بدنسازی

فروش مکمل

آموزش طراحی وب سایت

اس ام اس هيئت ها

خريد آپارتمان در قم

املاک قم

املاک پرديسان قم

اس ام اس گستر - سامانه پيام کوتاه

اجراي نورافشاني

اجراي نورافشاني

فروش لوازم آتش بازي و نورافشاني

فروش لوازم آتش بازي و نورافشاني

خرید مکمل اصل

دستگاه کاغذپاش

دستگاه کاغذ پاش

فروش لوستر

نورافشاني

پیامک صوتی